Nawigacja

Zajęcia pozalekcyjne

w gimnazjum

"Z nauką jest jak z wiosłowa­niem pod prąd.

Sko­ro tyl­ko zap­rzes­ta­niesz pra­cy, za­raz spycha cię do tyłu."

Benjamin Britten

 

Koła zainteresowań

 

NAZWA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA od…do…

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

KOŁO ZAINTERESOWAŃ-

Koło historyczne

rozwijanie zainteresowań

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

czwartek

14:30 – 15:15

Piotr Gołębiowski

piątek

14:30 – 15:15

Piotr Gołębiowski

poniedziałek

13:40 – 14:25

Marzena Borowińska

wtorek

14:30 – 15:15

Marzena Borowińska

KOŁO ZAINTERESOWAŃ – język angielski

wzbogacenie doświadczeń uczniów o wiedzę o krajach anglojęzycznych

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

wtorek

14:30 – 15:15

Agnieszka Antosik

czwartek

13:40 – 14:25

Agnieszka Antosik

poniedziałek

13:40 – 14:25

Katarzyna Skorupińska

piątek

7:30 – 8:00

Katarzyna Skorupińska

KOŁO ZAINTERESOWAŃ-

Koło matematyczne

rozwijanie zainteresowań matematycznych

rozwijanie umiejętności logicznego rozumowania

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

czwartek

14:30 – 15:15

Piotr Ulanowski

KOŁO ZAINTERESOWAŃ-

Koło geograficzne

rozwijanie zainteresowań

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek

14:30 – 15:15

Jerzy Borczyk

KOŁO ZAINTERESOWAŃ-

Koło biologiczne

stymulowanie aktywności poznawczej i twórczej uczniów

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

środa

8:55 – 9:40

Zofia Madej

środa

14:30 – 15:15

Zofia Madej

ZAJĘCIA SPORTOWE –

Koszykówka

•wszechstronny rozwój fizyczny i motoryczny

czwartek

13:30 – 15:15

Łukasz Sobieszek

ZAJĘCIA SPORTOWO - REKREACYJNE

wtorek

czwartek

14:30 – 15:15

Bogdan Augustowski

KOŁO BIBLIJNE

czwartek

piątek

14.30-15.15

Krystyna Zając

 

 

Zajęcia wspomagające

•wyrównywanie szans

•uzupełnianie i pogłębianie nauki szkolnej nowymi treściami i formami.

 

NAZWA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA od…do…

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

- zajęcia z chemii

poniedziałek

14:30 – 15:15

Jolanta Kruz - Zglińska

- zajęcia informatyczno - matematyczne

piątek

13:40 – 14:25

Aleksandra Daciów

- zajęcia z języka polskiego, - zajęcia ortograficzne

wtorek

czwartek

14:30 – 15:15

7:15 – 8:00

Grażyna Dyśko

poniedziałek

wtorek

czwartek

8:00 – 8:45

Małgorzata Stróżyk

wtorek

środa

14:30 – 15:15

8:00 – 8:45

Marianna Lesiak

- zajęcia techniczno - informatyczne

poniedziałek

14:30 – 15:15

Stanisław Skoneczny

- zajęcia z języka niemieckiego

poniedziałek

poniedziałek

piątek

8:55 – 9:40

13:40 – 14:00

13:40 – 14:25

Joanna Stępniewska

- zajęcia z matematyki

piątek

7:15 – 8:00

Piotr Ulanowski

 

- zajęcia z matematyki

wtorek

środa

 

8.00 – 8:45

Aleksandra Daciów

- zajęcia fizyczno-chemiczne

 

poniedziałek

środa

8:00 – 8:45

14:30 – 15:15

Jolanta Galach

 

Lista ostatnich wiadomości

Kontakt

  • Publiczne Gimnazjum w Głuchowie
    ul. Rawska 9

    96-130 Głuchów
  • (+46) 815 76 53

Galeria zdjęć