Nawigacja

 • 27.10.2017 28 września 2017 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
  Przewodniczącym został Dominik Kowalczyk z 3B, zastępcą przewodniczącego Piotr Kowalczyk z 3A, sekretarzem Magdalena Rochalska z 3C.
 • 16.10.2017

  Moduł Dla Rodziców został zmodyfikowany

 • Dzień Edukacji Narodowej

 • Wycieczka

  W październiku odbyła się wycieczka do teatru.
  W programie było również zwiedzanie Świątyni Opatrzności i pałacu w  Wilanowie.

   

       

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018 rozpocznie się 4 września o godz.8:00

  List Ministra Edukacji Narodowej do Dyrektorów Szkół, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów:

  list1-dyrektorzy.pdf

   

   

 • Wycieczka - Tatry

  05.06.2017

  4 - dniowa wycieczka klas drugich.

  W programie były między innymi:

  Oświęcim, Birkenau

  Dolina Kościeliska, Jaskinia Mroźna, Termy w Białce Tatrzańskiej

  Dolina Strążyska, Wodospad Siklawica, Wjazd na Gubałówkę, Krupówki

  Enegrilandia

 • Wycieczka Beskid Sądecki

  31.05.2017

     Beskid Sądecki to mało zdeptane pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, niezbyt popularne wśród turystów, choć to malowniczy zakątek Polski południowej. Beskid Sądecki leży pomiędzy Dunajcem na zachodzie a Dolinami Kamienicy, Mochnaczki, Muszynki i Przełęczą Tylicką (688 m n.p.m.) na wschodzie. Te tereney zwiedzali uczniowie klas trzecich na przełomie maja i czerwca.

     

   

 • Zebranie

  Dnia 1 lutego 2017 roku o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z Rodzicami. Zapraszamy.

 • Wesołych Świąt

  24.12.2016

  Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno - nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Was wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości w nadchodzącym Roku 2017!

 • Mikołajkowe Warsztaty Integracyjne 2016/2017

  05.12.2016

 • 11.12.2016

  Mimo, że brak śniegu, to Mikołaj zawitał do naszego gimnazjum. Razem ze swoim orszakiem chodził od klasy do klasy i rozdawał cukierki ale..... żeby nie było tak łatwo, każda klasa musiała zasłużyć na słodkie co nie co. Klimat przedświąteczny, więc Mikołaj sprawdzał, czy uczniowie znają kolędy. Rekord pobiła klasa 3a śpiewając w sumie 24 zwrotki trzech kolęd. Klasa 3d...no cóż... po jednej zwrotce z trzech kolęd....oj chyba na Gwiazdkę Mikołaj nie przyniesie prezentów;)
     

     

     

     

 • Zebranie

  06.12.2016

  Dnia 14 grudnia 2016 r. o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie dla Rodziców.

  Zapraszamy.

 • Narodowe Święto Niepodległości

  Dnia 9 listopada 2016 roku o godzinie 11:00 w Publicznym Gimnazjum w Głuchowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości z udziałem uczniów i nauczycieli. Gimnazjaliści zaprezentowali  montaż słowno-muzyczny, który został przygotowany przez: p. Marzenę Borowińską, p. Sławomira Leśniaka i p. Piotra Gołębiowskiego. O oprawę muzyczną zadbała  p. Marta Kopczyńska.

  Akademia została odebrana  z entuzjazmem. Była to dla wszystkich „powtórka z historii”.

 • V Festiwal Pieśni Patriotycznej Biało - Czerwone Nuty

  10.11.2016

  Święto Niepodległości od zawsze kojarzy się nam z patriotycznym śpiewem. W całej Polsce organizowane są spotkania podczas których śpiewa się utwory "Taki kraj" czy "Rozkwitały pąki białych róż...". W tradycję naszego gimnazjum wpisał się konkurs organizowany od kilku lat przez MDK w Rawie Mazowieckiej "Biało - Czerwone Nuty".

    W tym roku naszą szkołę reprezentował Piotr Kowalczyk z klasy 2a. Wykonał utwór "Dziewczyna z granatem" za wykonanie którego otrzymał wyróżnienie.

 • Próbna ewakuacja

  10.11.2016

  Dziś odbyła się w gimnazjum próbna ewakuacja.

  Podstawa Prawna Próbnej Ewakuacji:

  Zgodnie z § 17.2. Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji
  z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów w przypadku obiektów, w których cyklicznie zmienia się jednocześnie grupa powyżej 50 użytkowników: w szczególności szkoły, przedszkoli, internatów, domów studenckich, praktycznego sprawdzenia organizacji oraz warunków ewakuacji należy dokonać przynajmniej raz na rok jednak w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od rozpoczęcia korzystania z obiektu przez nowych użytkowników

 • Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

  05.11.2016

  W sobotę 5 listopada kadra naszego gimnazjum uczestniczyła w szkoleniu dotyczącym pierwszej pomocy przedmedycznej.

     Umiejętność szybkiego i sprawnego reagowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia uznać należy za umiejętność kluczową dla każdego człowieka. Każdy z nas może się potencjalnie znaleźć w sytuacji gdy znajomość technik udzielania pierwszej pomocy uratuje komuś życie lub zapobiegnie pogłębieniu się doznanych przez tę osobę urazów.

     Oprócz wiedzy teoretycznej uczestnicy  szkolenia zdobyli spore umiejętności praktyczne, obejmujące  naukę resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomach, opatrywanie ran, unieruchamianie kończyn po urazie, wykorzystanie pozycji bezpiecznej itp. Wszyscy uczestnicy mieli okazję w praktyczny sposób sprawdzić zdobyte umiejętności. Program zajęć uwzględniał wszystkie najczęściej występujące stany zagrożenia zdrowia i życia.

 • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  21.10.2016

  Dziś odbyła się w szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

   

strona:

Lista ostatnich wiadomości

Kontakt

 • Publiczne Gimnazjum w Głuchowie
  ul. Rawska 9

  96-130 Głuchów
 • (+46) 815 76 53

Galeria zdjęć